X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


روبن: هواداران بایرن مرا ببخشند که ناراحت‌شان کردم

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ستاره هلندی تیم فوتبال بایرن بخاطر ارائه نمایش پر انتقاد و هدر دادن یک ضربه پنالتی از هواداران بایرن پوزش خواست.

ادامه مطلب

آیا یوپ هاینکس می ماند؟

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ بایرن مونیخ در سال 2001 قهرمانی چمپینزلیگ اروپا را جشن گرفت. این تیم شامگاه شنبه نتوانست موفقیت 11 سال پیش را تکرار کند. 

ادامه مطلب

آرین روبن؛ خرابکار روزهای بزرگ

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ این اولین باری نیست که آرین روبن در یک بزنگاه تاریخی، همه چیز را خراب می کند. 

ادامه مطلب

بکن باوئر: بایرن در اکثر دقایق بازی تیم برتر میدان بود

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ فرانتس بکن باوئر، رئیس افتخار باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که چلسی با شایستگی به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رسید؛ هرچند که این قهرمانی اندکی با چاشنی شانس همراه بوده.

ادامه مطلب

لیگ مرموز قهرمانان!

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ لیگ قهرمانان اروپا بی وفاست. نه بزرگان را می شناسد، نه به میزبان اهمیت می دهد و نه از قهرمان قبلیش دفاع می کند . عادت هم کرده اسرارش را فاش نکند تا قصه هایش خواندنی بماند. انگار قرار هم نیست نقشه ی گنجی داشته باشد.

ادامه مطلب

لمپارد: باید این بازی را می‌باختیم!

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ فرانک لمپارد می‌گوید فتح لیگ قهرمانان برای اولین بار بسیار برای چلسی ارزشمند بوده است. چلسی در ضربات پنالتی توانست بایرن مونیخ را ببرد و فاتح لیگ قهرمانان شود.

ادامه مطلب

هوینس : به سختی می توان صحبت کرد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم بایرن مونیخ با پذیرفتن شکست در فینال خانگی لیگ قهرمانان اروپا در مقابل تیم چلسی انگلستان ، هت تریک خود را در نائب قهرمانی های این فصل کامل کرد. نظرات بایرنی ها در ادامۀ مطلب.

ادامه مطلب

بایرن مونیخ ۴-۵ چلسی؛ آرزوهای بر باد رفته

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ تیم فوتبال بایرن مونیخ با شکست برابر چلسی در ضربات پنالتی آرزوهایش برای برپایی جشن قهرمانی خانگی در لیگ قهرمانان اروپا بر باد رفت.

ادامه مطلب

ریبری: فینال درمونیخ! این باورنکردنی است

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ فرانک ریبری ستاره فرانسوی باشگاه بایرن مونیخ بی صبرانه درانتظار دیدار امشب فینال لیگ قهرمانان اروپا در آلیانس آرناست. 

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 24 >>