X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


ویدال و روبن هم به بازی با روستوف نخواهند رسید

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مصدومیت های بایرن مونیخ تمامی ندارد. 

ادامه مطلب

تاثیر سرمای روسیه روی بایرنی‌ها

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، صفحه توییتر باشگاه روستوف در آستانه بازی با بایرن عکس جالبی از باواریایی‌ها منتشر کرد. 

ادامه مطلب

نامزدهای تیم منتخب سال یوفا معرفی شدند

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سایت یوفا، لحظاتی پیش نامزدهای حضور در تیم منتخب یوفا را معرفی کرد و بازدیدکنندگان می توانند با رای خود آنها را برگزینند. 

برچسب‌ها: یوفا
ادامه مطلب

نویر دیدار مقابل روستوف را از دست داد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مانوئل نویر همراه دیگر بازیکنان بایرن مونیخ به روسیه سفر نخواهد کرد. 

ادامه مطلب

تنها چهار روز تا بازگشت هوینس به بایرن مونیخ

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، روز جمعه اولی هوینس بار دیگر در راس سکان باواریایی ها قرار خواهد گرفت. 

برچسب‌ها: اولی هوینس
ادامه مطلب

اتوبوس هواداران بایرن مونیخ طعمه حریق شد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، یکی از اتوبوس‌هایی که هواداران بایرن را از دورتموند برمی‌گرداند آتش گرفت. 

ادامه مطلب

آرمین فه: پیروزی دوتموند برای بوندسلیگا خوب بود؛ بایرن مشکل روحی دارد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، آرمین فه معتقد است پیروزی دورتمنود بر بایرن کمک زیادی به بوندسلیگا خواهد کرد و شرایط خوبی را برای تیم جوان دورتموند رقم خواهد زد و از طرف بایرن را گرفتار مصدومیت ها و کمبود انگیزه لازم می داند. 

ادامه مطلب

نویر: بدشانسی بزرگی بود که به دورتموند باختیم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مانوئل نویر با ناراحتی از پذیرفتن شکست در مقابل دورتموند، عدم تمرکز و دقت در ارسال پاس های نهایی را علت شکست بایرن مونیخ دانست. 

ادامه مطلب

جنجال حضور متس هوملس در رختکن بروسیا دورتموند

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، هوملس قبل از آغاز درکلاسیکر و پس از پایان آن به رختکن تیم سابقش رفته است. 

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 32 >>