X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


سامر: توماس مولر رهبر بایرن است

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ به ستایش شخصیت توماس مولر، مهاجم باواریایی ها پرداخت.   

ادامه مطلب

تاسکی: از اینکه اسمم در لیست یازده نفره بود بال در آوردم!

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ساعتی پیش بایرن مونیخ موفق شد در خانه خود با دو گل توماس مولر و یک گل روبرت لواندوفسکی با حساب 3 بر 1 از سد دارمشتات بگذرد. 

ادامه مطلب

توماس مولر: می‌دانم گل خیلی قشنگی زدم!

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مهاجم شوخ‌طبع بایرن از یکی از گل‌هایی که امشب در دیدار مقابل دارمشتات زد حسابی تعریف کرد.   

ادامه مطلب

گواردیولا: پیروزی ‌مقابل‌ تیمی ‌مانند دارمشتات ‌راحت ‌نیست

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سرمربی بایرن مونیخ اذعان کرد که تیمش در مقابل دارمشتات کار بسیار دشواری پیش رو داشت و به سختی توانست از سد این حریف عبور کند.   

ادامه مطلب

بنر هواداران بایرن مونیخ در بازی امروز:‌ پپ هرگز از ما نبود!

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، هواداران بایرن مونیخ در بازی امروز سعی کردند با بنری کنایه آمیز، پاسخ بنر هواداران دارمشتات در بازی قبلی را بدهند. 

ادامه مطلب

دانلود خلاصه و فول مچ دیدار بایرن مونیخ - دارمشتات

دانلود در ادامه مطلب... 

ادامه مطلب

بایرن مونیخ 3 - 1 دارمشتات؛ نگران نباشید، مولر اینجاست!

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، دو تیم بایرن مونیخ و دارمشتات در چارچوب مسابقات بوندسلیگا به دیدار هم رفتند و در پایان بایرنی ها 3-1 برنده شدند. گل های بایرن را مولر (2بار) و لواندوفسکی به ثمر رساندند. تک گل دارمشتات را هم واگنر ثبت کرد.  

ادامه مطلب

بایرن مونیخ - دارمشتات؛ آمار و چهره های شاخص

fcb-darm01.jpg

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ و دارمشتات امروز در چارچوب هفته ی ببیت و دوم بوندسلیگا و در مونیخ با هم مصاف می دهند.  

ادامه مطلب

کلوزه: بایرن با پرسینگ هجومی یوونتوس را شکست می‌دهد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بهترین گلزن تمام ادوار جام‌‌های جهانی فوتبال معتقد است بایرن با پرسینگ هجومی می‌تواند بانوی پیر را مغلوب کند. 

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 36 >>