X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


اوسامی : باید خیلی زود پیشرفت کنم


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران
٬تاکاشی اوسامی ستاره جوان بایرن مونیخ بعد از اولین حضورش در این تیم در بازی دوستانه مقابل ماینز اعلام کرد تا در این تیم جا بیفتد زمان لازم دارد.

ادامه مطلب

ونگر خواهان استخدام فرانک ریبری شد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬پافشاری سسک فابرگاس برای انتقال به بارسا سبب شد تا سرمربی آرسنال به هافبک مجرب بایرن‌مونیخ پیشنهاد دهد.

ادامه مطلب

بازی خداحافظی برای بالاک لغو شد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ رسانه های آلمان گزارش داده اند که برگزاری بازی خداحافظی برای میشائیل بالاک کاپیتان تیم ملی این کشور منتفی شده است.

ادامه مطلب

هاینکس: دورتموند مدعی قهرمانی در بوندس لیگاست

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬یوپ هاینکس، مربی جدید باشگاه بایرن مونیخ در صحبتهایی اعلام کرد که با وجود هزینه های هنگفت سران باواریایی برای خرید مهره های جدید ،بوروسیا دورتموند مدعی اصلی قهرمانی در رقابتهای بوندس لیگاست.

ادامه مطلب

حمایت لام و شواینی از مانوئل نوئر

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬پس از حضور مانوئل نوئر در ورزشگاه آلیانز آرنا و استقبال مناسب هواداران از وی تقریبا سران باشگاه بایرن از خاتمه حواشی مربوط به حضور نوئر در مونیخ مطمئن شده بودند تا آنکه عده ای از هواداران دو آتشه بایرن در کمپ تورنیتو با پارچه نوشته هایی نوئر را با پیراهن بایرن نپذیرفتند.

ادامه مطلب

ویدال از چنگ بایرن گریخت


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ آرتور ویدال هافبک دفاعی و شیلیایی باشگاه لورکوزن که در فصل نقل و انتقالات خبرهای بسیاری در مورد او و پیوستنش به بایرن مطرح شد نهایتا به نظر می رسد برای عقد قراردادی چهار ساله با بانوی پیر ایتالیا به توافق رسیده باشد و حضور او در بایرن عملا منتفی شود.

ادامه مطلب

بحث و گفتگو در مورد دیدارهای بایرن مونیخ در آئودی کاپ

 

در این بخش به بحث و گفتگو در مورد دیدارهای بایرن مونیخ در آئودی کاپ ۲۰۱۱ پرداخته خواهد شد. 

زمان دیدارها: سه شنبه و چهارشنبه 4 و 5 مرداد ۱۳۹۰

لام:کسانیکه به نویربی احترامی میکنند،هواداران واقعی بایرن نیستند

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ بعد از انتشار بیانیه هواداران افراطی بایرن مونیخ علیه مانوئل نویر٬ کاپیتان فیلیپ لام، نتوانست خود را کنترل کند و در جوابیه به هواداران گفت، هیچ قانونی را هواداران نمیتوانند برای بازیکنان و باشگاه مدون کنند و همه بازیکنان بایرن مونیخ بر طبق قوانین از قبل تعیین شده، عمل میکنند.

ادامه مطلب

بیانیه هواداران شالکه

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ هواداران باشگاه شالکه بعد از صادر شدن بیانیه هواداران دو آتشه بایرن مونیخ، آنها را به تمسخر گرفتند و در سایتهای مختلف اینترنتی در جواب بیانیه اولتراباواریاییها، مطلبی را به عنوان بیانیه عاشقان به نویر ارائه دادند. 

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 19 >>