X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


مانژوکیچ: برای کمک به سیل زدگان، راهی کرواسی شدم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ماریو ماژوکیچ مهاجم کروات باشگاه بایرن مونیخ در فینال جام حذفی آلمان و جشن دوبل بایرن حضور نداشت. او به کشورش سفر کرده بود و گواردیولا این امر را تصمیم ورزشی خودش در قبال مهاجم کروات عنوان کرد.

ادامه مطلب

لواندوفسکی: برای کسب عنوان و جام های قهرمانی راهی مونیخ شده ام

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، روبرت لواندوفسکی، بروسیا دورتموند، را ترک می کند و راهی بایرن می شود. او دلیل این انتقال را بدست آوردن عناوین قهرمانی و کسب افتخار می داند.

ادامه مطلب

صدر اعظم آلمان تماشاگر ویژه بازی آلمان - پرتغال

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، صدراعظم کشور آلمان تماشاگر بازی تیم ملی کشورش در جام جهانی خواهد شد.

ادامه مطلب

نگاه نگران لوو به دستان هنرمند دکتر مولر وولفارت

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، فینال جام حذفی آلمان بسیار عصبی برگزار شد و پس از ده دقیقه از آغاز این بازی اینگونه به نظر می رسید که احتمال آنکه یکی از تیم های بازی را 11 نفره به پایان نبرند بسیار زیاد است.

ادامه مطلب

هویبرگ: می خواستم خودم را ثابت کنم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پیر امیل هویبرگ امسال در برابر تیم های کمتر شناخته شده ای مانند ممینگن، بوچباخ و روزنهایم در لیگ منطقه ای ایالت باواریا بازی کرده بود، تا اینکه پپ گواردیولا در فینال جام حذفی از ابتدا او را در برابر دیدگان 76 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه المپیک برلین به میدان فرستاد.

برچسب‌ها: پیر امیل هویبرگ
ادامه مطلب

روبن،فرشته ی نجات گواردیولا

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، وقتی بایرن موینخ با غلبه بر هرتا برلین،رکورد سریعترین قهرمانی را در بین لیگ های معتبر اروپا را شکست،کمتر کسی فکر می کرد که سر انجام این تیم در پایان فصل،انتقادات و گلایه های شدید از سرمربی و سبک بازی این تیم باشد.

ادامه مطلب

گومز: ای کاش یواخیم لو باز هم به من فرصت می‌داد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ماریو گومز از این که به وی فرصت حضور در اردوی آماده‌سازی جام جهانی در کشور اتریش داده نشد، ابراز تاسف کرد.

ادامه مطلب

فان خال کروس و روبن را می خواهد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، لوئیس فان خال سرمربی جدید منچستریونایتد در کنار برنامه ریزی برای تمرینات تیم‌ملی‌ هلند برای جام‌جهانی ایده هایش برای منچستریونایتد جدید را در تماس های مکرر با مدیران من یونایتد مبادله می‌ کند.

ادامه مطلب

برتولد: تعداد مهاجمین تیم ملی آلمان کم است

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدافع اسبق تیم ملی آلمان از یواخیم لو به خاطر عدم دعوت از چند بازیکن برای حضور در تمرینات آماده‌سازی ژرمن‌ها انتقاد کرد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 38 >>