وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


درگیری بین هواداران بایرن و شالکه

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پیش از شروع بازی بایرن شالکه تعدادی از تماشاگران فضا را به اغتشاش کشاندند.   

برچسب‌ها: شالکه، بوندسلیگا
ادامه مطلب

دانلود خلاصه و فول مچ دیدار شالکه - بایرن مونیخ

دانلود در ادامه مطلب... 

ادامه مطلب

شالکه 1 - 3 بایرن مونیخ؛ تداوم قدرتنمایی شاگردان پپ در گلزنکرشن

sch-fcb1.jpg

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، با برگزاری هفته سیزدهم هیجان بوندسلیگا بار دیگر به منازل بازگشت و  تیم فوتبال بایرن مونیخ با نتیجه 3 - 1 بر میزبان خود شالکه 04 غلبه کرد تا پس از وقفه ای طولانی سرخ پوشان آمادگی خود را به رخ سایر رقبا بکشند. 

برچسب‌ها: شالکه، بوندسلیگا
ادامه مطلب

شالکه - بایرن مونیخ؛ مردان باواریا به دنبال تداوم شکست ناپذیری

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، دو تیم شالکه و بایرن مونیخ در چارچوب سیزدهمین هفته رقابت های بوندسلیگا به مصاف هم می روند. 

برچسب‌ها: شالکه، بوندسلیگا
ادامه مطلب

شالکه - بایرن مونیخ؛ آمار و حقایق

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن وشالکه تا کنون چند بار با هم مصاف داده اند؟ آمار و ارقام در مورد این دیدار چه می گویند؟ قاضی دیدار فردا شب بایرن و شالکه کیست؟ 

برچسب‌ها: شالکه، بوندسلیگا
ادامه مطلب

گواردیولا: بازی سختی مقابل شالکه در پیش داریم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سرمربی بایرن مونیخ پیش از بازی روز شنبه مقابل شالکه در مورد موضوعات مختلف به صحبت پرداخت. 
ادامه مطلب

2021، سال جادویى بایرن مونیخ!

توماس مولر و ژروم بوآتینگ قراردادهاى خود را با دستمزدهایى بالاتر با بایرن مونیخ پیش از موعد تمدید خواهند نمود، تصمیمى که سران مونیخى به خاطر نگرانى از دست دادن آنها به تیم هاى متمول انگلیسى اتخاذ نموده اند. 

برچسب‌ها: مقالات
ادامه مطلب

لام: هیچ نگرانی از پول باشگاههای انگلستان ندارم؛ بوندسلیگا مزیتهای بسیار دیگری دارد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کاپیتان بایرن مونیخ با وجود قدرت مالی زیاد باشگاه های انگلیسی نسبت به بوندس لیگا، نگران وضعیت باشگاه های آلمانی و جذب شدن ستاره ها به جزیره نیست. 

ادامه مطلب

هربازی تیاگو چقدر برای بایرن آب خورده است؟

thiago44.jpg

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، از بین بازیکنانی که باشگاه برای گواردیولا خریده است، تنها یکی با درخواست شخص سرمربی بوده است. 

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 29 >>