X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


کخ: بکن‌باوئر باید شفاف‌سازی کند

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، رئیس موقت فدراسیون فوتبال آلمان خواهان شفاف‌سازی فرانتس بکن‌باوئر درمورد پرونده تخلف در دریافت میزبانی جام جهانی2006 شد.   

ادامه مطلب

گوتزه: در مورد آینده گواردیولا از خودش بپرسید

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مهاجم ملی‌پوش بایرن که طی ماه‌های اخیر بارها مورد انتقاد قرار گرفته است، در تلاش برای بازگشت به روزهای اوج خود است.   

ادامه مطلب

شاید آلابا به بازی در لیگ قهرمانان نرسد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ستاره ملی‌پوش و اتریشی تیم فوتبال بایرن مونیخ احتمال دارد در بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل نماینده یونان غایب باشد. 

ادامه مطلب

گوتزه: امیدوارم برای تمرینات پیش از نیم فصل دوم آماده شوم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ماریو گوتزه نسبت به آمادگی کامل خود در آغاز سال جدید میلادی امیدوار است. 

برچسب‌ها: ماریو گوتزه
ادامه مطلب

انتقاد رومنیگه از هواداران بایرن

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کارل هاینس رومنیگه، مدیر اجرایی بایرن مونیخ به انتقاد از هواداران بایرن پس از درگیری ها‌ی دیروز آنها با هواداران شالکه پرداخت.   

ادامه مطلب

مصدومیت داوید آلابا در جریان بازی مقابل شالکه

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، داوید آلابا مدافع اتریشی بایرن مونیخ در بازی مقابل شالکه به دلیل مصدومیت در دقیقه 83 تعویض شد. 

ادامه مطلب

نظر باواریاییها پس از پیروزی برابر شالکه

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم فوتبال بایرن مونیخ دیشب در هفته سیزدهم بوندسلیگا از سد تیم فوتبال شالکه گذشت. در ادامه نظر باواریاییها را درباره این دیدار می خوانید. 

برچسب‌ها: شالکه، بوندسلیگا
ادامه مطلب

رکوردها و نکات آماری بازی شالکه - بایرن مونیخ

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ در هفته سیزدهم بوندسلیگا در زمین شالکه به برتری 3-1 دست یافت. 

برچسب‌ها: شالکه، بوندسلیگا
ادامه مطلب

درگیری بین هواداران بایرن و شالکه

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پیش از شروع بازی بایرن شالکه تعدادی از تماشاگران فضا را به اغتشاش کشاندند.   

برچسب‌ها: شالکه، بوندسلیگا
ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 30 >>