X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


لوتار ماتئوس: بایرن مونیخ بهترین خط حمله دنیا را دارد

 

به نقل از سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ،لوتار ماتئوس،بازیکن سابق تیم ملی فوتبال آلمان،مطمئن است که شاگردان لوئیس ونگال در بازی روز شنبه مقابل اینترمیلان،قهرمان خواهند شد.

ادامه مطلب

بایرن به دنبال مارکتی

 

باشگاه بایرن مونیخ به دنبال جذب فردریکو مارکتی،دروازه بان باشگاه کالیاری ایتالیا است.

ادامه مطلب

ریبری در آلپ!!!

 

به نقل از سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ،بعد از مشخص شدن عدم حضور فرانک ریبری در فینال،او دیروز به کمپ تیم ملی فرانسه پیوست که چند روز پیش تمرینات خود را در کمپ آلپ آغاز کرد.

ادامه مطلب

ون بومل: تونی مقابل ونگال خوابیده بود!!!

  

مارک ون بومل،کاپیتان باواریاییها در مصاحبه ای درباره مشکلات و دعواهای لوئیس ونگال و لوکا تونی و علت جدایی این مهاجم از باشگاه بایرن مونیخ صحبت کرد.

ادامه مطلب

ایویکا اولیچ: من طرفدار اینتر هستم

 

ایویکا اولیچ، مهاجم تیم بایرن مونیخ، از احساسش در مورد تیم اینتر، حریف بایرن در فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت.

ادامه مطلب

روبن هدف بزرگ یوونتوس در تابستان

 

باشگاه یوونتوس به جد به دنبال استخدام آرین روبن ستاره هلندی تیم بایرن مونیخ است. یوونتوسی ها که قصد دارند ناکامی فصل گذشته را به فراموشی بسپارند. به توصیه لوییجی دلنری سرمربی جدید باشگاه به دنبال استخدام روبن در فصل نقل و انتقالات بود.

ادامه مطلب

آرین روبن : بایرن برای قهرمانی بازی خواهد کرد

 

آرین روبن،ستاره هلندی،باشگاه بایرن مونیخ در اظهاراتی درباره فینال لیگ قهرمانان اروپا اعلام کرد که بایرن مونیخ در حال حاضر تیم بسیار آماده ای است و برای قهرمانی بازی خواهد کرد.

ادامه مطلب

بالاک از بواتنگ شکایت خواهد کرد

 

مدیر برنامه های میشائیل بالاک اعلام کرد ممکن است کوین بواتنگ، بازیکن تیم پورتسموث، به خاطر تکل بدی که در فینال جام حذفی انگلیس روی پای ستاره آلمانی زد عذر خواهی کند اما این برای راضی کردن بالاک کافی نخواهد بود.

ادامه مطلب

امیدواری‌ها لو با موجود مصدومیت بالاک

 

یوآخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان از یوهان لومو ستاره راگبی تیم ملی نیوزلند دعوت کرد تا وی در کمپ تیم ملی آلمان در ایتالیا بازدید کند و به سخنرانی برای بازیکنان بپردازد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 12 >>