وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


لیست ۲۳ نفره تیم ملی آلمان برای بازی مقابل قزاقستان و استرالیا

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ یواخیم لو لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال آلمان برای بازی مقابل قزاقستان (6 فروردین 1390) در مقدماتی یورو 2012 و مسابقه دوستانه مقابل استرالیا (9 فروردین 1390) را اعلام کرد.

ادامه مطلب

آرین روبن مصدوم شد

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ آرین روبن، هافبک هلندی باشگاه بایرن مونیخ در جریان بازی با فرایبورگ در هفته بیست و هفتم بوندسلیگا، مصدوم شد.

ادامه مطلب

امکان حضور پوگاتتز در بایرن مونیخ

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ باواریاییها مدت زیادی است که به دنبال دفاع وسط برای خود هستند. گزینه اصلی سران باشگاه بایرن مونیخ، متس هوملس است و قصد دارند تابستان امسال برای خرید این بازیکن اقدام کنند.

ادامه مطلب

بایرن به دنبال تعویض گوتزه و کروس

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ سران باشگاه بایرن مونیخ قصد دارند که ماریو گوتزه را به به خدمت بگیرند.

ادامه مطلب

لام: سه امتیاز خارج از خانه بدست آوردیم که این چیز مهمی است

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ کاپیتان بایرن مونیخ پس از برد ۲ بر ۱ تیمش مقابل فرایبورگ گفت مهم ۳ امتیاز بازی بود که به دست آوردیم.

ادامه مطلب

ونگال: سزاوار این پیروزی بودیم

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ سرمربی باواریاییها پس از دیدار برابر فرایبورگ اظهار داشت تیمش با کمی خوش شانسی برنده این دیدار شده است.

ادامه مطلب

آمار و رکوردهای بایرن پس از بازی برابر فرایبورگ

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ٬ رکوردها و آمار متفاوتی را که توسط باشگاه و بازیکنان پس ازدیدار برابرفرایبورگ بدست آمده است ذکر خواهیم کرد.

ادامه مطلب

تصاویر دیدار فرایبورگ و بایرن مونیخ درهفته بیست و هفتم بوندسلیگا

 

بقیه تصاویر در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

فرایبورگ ۱-۲ بایرن مونیخ؛ ریبری امیدها را زنده نگه داشت

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ گل دراماتیک فرانک ریبری، امیدهای بایرن برای رسیدن به لیگ قهرمانان فصل بعد را زنده نگه داشت. دو گلزن برتر بوندسلیگا در این فصل، یعنی ماریو گومز و پاپیس سیسه در این دیدار گل زدند.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 21 >>