X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


بهترین و بدترین خبری که در این ماه از وبلاگ شنیدید کدام خبرها بودند؟

دوستان از این پس در پایان هر ماه رای گیری خواهیم گذاشت که بهترین و بدترین خبرماه کدام خبرها بودند لطفا در قسمت نظرات بیان کنید ضمنا حس خود را موقع شنیدین آن خبر بیان کنید

نویر: عطش برای کسب جام به ما انگیزه می دهد

 به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،دروازه بان بایرن مونیخ در صحبت هایی اعلام کرده که تمام هم تیمی هایش به دنبال آن بودند تا در فصل 13-2012 جام های فراوانی را کسب کنند.
ادامه مطلب

کار کردن با گواردیولا افتخار بزرگی برای من خواهد بود

 
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،کرشف، مدافع جدید باواریایی ها از کار کردن زیر نظر پپ ابراز رضایت کرد.
ادامه مطلب

دی بوئر: بایرن هنوز قوی ترین تیم اروپا نیست

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ رونالد دی بوئر، هافبک سابق تیم ملی هلند، معتقد است صحبت از پشت سر گذاشتن بارسا توسط بایرن، به دلیل نتایج خوب باواریایی ها در این فصل، کمی زود است.

برچسب‌ها: دی بوئر، بارسلونا
ادامه مطلب

محاکمه ریبری و بنزما به تعویق افتاد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ محاکمه دو فوتبالیست فرانسوی کریم بنزما و فرانک ریبری به اتهام پرداخت پول به یک دختر زیر سن قانونی برای برقراری رابطه نامشروع برگزار شد.

ادامه مطلب

مارتینز: دوست دارم در یک بازی اینیستا باشم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ هافبک بایرن‌مونیخ اعلام کرد دوست دارد برای یک بازی هم که شده به جای اینیستا باشد.

برچسب‌ها: مارتینز، اینیستا
ادامه مطلب

پله: بایرن بهترین تیم اروپا نیست

 به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،اسطوره فوتبال برزیل معتقد است که تنها با یک قهرمانی در اروپا نمی توان باواریایی ها را بهترین تیم اروپا دانست.
ادامه مطلب

سائوپائولو حریف بایرن در آئودی کاپ

 
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،تابستان امسال سومین دوره آئودی کاپ با حضور تیم های آث میلان ایتالیا، منچستر سیتی انگلستان، سائوپائولو برزیل و بایرن مونیخ آلمان در آلیانز آره نا برگذار شود.
ادامه مطلب

سوپرجام اروپا 8 شهریور برگزار می شود

 به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،اتحادیه فوتبال اروپا زمان برگزاری دیدار سوپرجام این قاره را اعلام کرد.
ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 37 >>