X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


هاینکس و رد احتمال پیوستن به شالکه

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ، شایعات اخیر در مورد برعهده گرفتن هدایت شالکه در فصل آینده را رد کرد.

ادامه مطلب

شواین اشتایگر: به تساوی در لندن رضایت نمی دهیم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ باستین شواین اشتایگر بازیکن باتجربه بایرن مونیخ بی صبرانه منتظر است تا در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل آرسنال به میدان برود.  

ادامه مطلب

هاینکس: آرسنال حریف سرسختی برای ما خواهد بود

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ، در آستانه دیدار تیمش مقابل آرسنال، از آرسن ونگر، سرمربی حریف در مقابل انتقادات اخیر انتقاد کرد.

ادامه مطلب

روبن: پیروزی بایرن مقابل آرسنال مهمتر از نیمکت نشین بودن من است

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ بایرن مونیخ در دور رفت مرحله حذفی لیگ قهرمانان سه شنبه شب میهمان آرسنال خواهد بود مونیخی ها تمامی بازی های رسمی خود در نیم فصل دوم را با پیروزی پشت سر گذاشتند و شرایطی کاملا متفاوت از این حیث با میزبان دارند. 

ادامه مطلب

از جلسه اورژانسی در رختکن آرسنال تا شعارهای ونگر برو بیرون

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ آرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال در آستانه بازی حساس تیمش در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ که امشب در ورزشگاه امارات برگزار می شود، جلسه ای 45 دقیقه ای با بازیکنانش گذاشت.

ادامه مطلب

یوپ هاینکس: بایرن در این فصل تشنه ی قهرمانی است

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ یوپ هاینکس سرمربی 67 ساله باشگاه بایرن مونیخ در آستانه ی دیدار اروپایی مقابل ارسنال در نسشت خبری پیش از این بازی شرکت کرد و به پرسش خبرنگاران پاسخ داد.

ادامه مطلب

کازورلا: بایرن و بارسا شانس‌های قهرمانی در اروپا هستند

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ هافبک اسپانیایی آرسنال پیش از دیدار با بایرن در لیگ قهرمانان اروپا، باواریایی‌ها را یکی از شانس‌های قهرمانی در فصل جاری دانست.

ادامه مطلب

واکنش هوینس و هلدت به حضور احتمالی هاینکس در شالکه

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ پس آنکه در روز های اخیر شایعات بسیاری در مورد حضور احتمالی هاینکس بر روی نیمکت مربی گیری تیم فوتبال شالکه در پایان فصل منتشر شده بود، اولی هوینس و هورست هلدت در این زمینه واکنش نشان دادند. 

ادامه مطلب

رومنیگه: نباید علائم ضعف از خودمان نشان دهیم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ‌کارل هاینس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که باواریایی ها نباید در بازی های پیش رویشان در لیگ قهرمانان اروپا هیچ علامت یا نشانه ای از ضعف نشان بدهند.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 24 >>