وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


ترکیب احتمالی و نکاتی پیرامون بازی بایرن مونیخ -ویارئال

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم بایرن مونیخ در پنجمین بازی خود در لیگ قهرمانان باید در خانه به مصاف ویارئال تیم بدون امتیاز گروه (A) برود.

ادامه مطلب

هیتسفلد : فینک برای بایرن مونیخ گزینه مناسبی است

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ اوتمار هیتسفلد سرمربی سابق بایرن مونیخ، تورستن فینک را گزینه مناسبی برای هدایت این تیم در آینده خواند.

ادامه مطلب

تیم منتخب هفته سیزدهم بوندسلیگا بدون حضور باواریاییها

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم هفته سیزدهم بوندسلیگا با حضور بی نظیر بازیکنان گلادباخ و دو بازیکن از تیم وولفسبورگ همراه بود.

ادامه مطلب

معمای تصویری شماره 2

 

تصویر محو شده بالا مربوط به چه کسی است؟

پاسخ معمای تصویری شماره 1

 

شخص موردنظر: هولگر بادشتوبر

روبن: از حضور مقابل ویارئال بی‌اطلاعم

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ستاره هلندی تیم فوتبال بایرن مونیخ در آستانه بازی یارانش در لیگ قهرمانان اروپا از حضور در ترکیب اصلی اظهار بی‌اطلاعی کرد.

ادامه مطلب

بایرن به دنبال وینگر آیندهوون

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، باشگاه بایرن تایید کرد که این تیم به دنبال درایز مارتینز بازیکن ۲۴ ساله تیم آیندهوون است و ممکن است در آینده ای نزدیک به مونیخ منتقل شود.

ادامه مطلب

بایرن به دنبال گوتزه و رئوس

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، رومنینگه رئیس باشگاه بایرن مونیخ تایید کرد که باشگاه بایرن به دنبال جذب گوتزه و رئوس دو ستاره جوان تیمهای دورتموند و گلادباخ است
ادامه مطلب

معمای تصویری شماره 1

 

تصویر محو شده بالا مربوط به چه کسی است؟

1 2 3 4 5 ... 22 >>