وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


گریزمن: بازی برای رئال مادرید، بارسلونا یا بایرن مونیخ رؤیای هر بازیکنی است

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، آنتوان گریزمن مایل است که روزی پیراهن یکی از تیم های بارسلونا، رئال مادرید یا بایرن مونیخ را به تن کند، اما در حال حاضر تمایلی به ترک اتلتیکو مادرید ندارد. 

ادامه مطلب

ستاره موناکو مدنظر بایرن مونیخ

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به نقل از sportbild، روزنامه های اسپانیایی مدعی هستند، که بایرن مونیخ در صدد جذب برنادو سیلوا پرتغالی ستاره موناکو است. 

ادامه مطلب

مصدومیت روبن و دوری از بازی های ملی

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به نقل از sport1، آرین روبن به علت مشکل ایجاد شده در پایش در بازی با گلادباخ دیرتر به تیم ملی هلند برای بازی های مقدماتی جام جهانی روسیه ملحق خواهد شد. 

ادامه مطلب

توماس مولر: تیمی نمی تواند قهرمانی در بوندسلیگا را از چنگ بایرن مونیخ در بیاورد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مهاجم ملی پوش بایرن مونیخ نسبت به قهرمانی تیمش در فصل جاری لیگ آلمان مطمئن است. 

ادامه مطلب

آنچلوتی: گذشته من در رئال بی تاثیر خواهد بود

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی بایرن در مورد قرعه تیمش و رویارویی با رئال در لیگ قهرمانان صحبت کرد.​​​​​​​ 

ادامه مطلب

فوری؛ مانوئل نویر به دلیل مصدومیت از لیست تیم ملی آلمان کنار گذاشته شد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مانوئل نویر به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پا نمی تواند تیم ملی کشورش را در دو دیدار پیش رو همراهی کند. 

ادامه مطلب

عثمان دمبله، بزرگ ترین استعداد حال حاضر جهان از دید هوملس

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدافع سابق بروسیا دورتموند از عملکرد عثمان دمبله شگفت زده شده است. 

ادامه مطلب

بوفون: نویر دروازه بانی مدرن و پیشرو است؛ ملاک دروازه بانی فقط بازی با پا نیست

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، جیانلوئیجی بوفون دروازه بان اسطوره ای فوتبال ایتالیا از مانوئل نویر به عنوان بهترین دروازه بان نسل جدید فوتبال جهان نام می برد. 

برچسب‌ها: بوفون، مانوئل نویر
ادامه مطلب

مولر با گلی ۳ امتیازی به تیم منتخب هفته بوندسلیگا راه یافت

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، توماس مولر گلی ۳ امتیازی زد و برای چهارمین مرتبه در فصل جاری به تیم منتخب هفته بوندسلیگا راه یافت. 

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 27 >>