X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


بروسیا مونشن گلادباخ - بایرن مونیخ؛ چشمک به قهرمانی زود هنگام؟

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، شاگردان کارلو آنچلوتی در بروسیا پارک به مصاف گلادباخ می روند. 
ادامه مطلب

بحث و گفتگو در مورد دیدار بروسیا مونشن گلادباخ - بایرن مونیخ

در این بخش به بحث و گفتگو در مورد دیدار بروسیا مونشن گلادباخ - بایرن مونیخ در هفته بیست و پنجم بوندسلیگا پرداخته خواهد شد.

زمان دیدار: یکشنبه 29 اسفند 1395 ساعت 20:00

حضور کیمیش در صدر لیست خریدهای تابستانی گواردیولا

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پپ گواردیولا قصد دارد در تابستان تغییرات زیادی در کادر بازیکنان منچستر سیتی اعمال کند و به همین منظور چندین بازیکن از این تیم جدا خواهند شد و همانند تابستان گذشته، سیتیزن ها حضوری فعال در بازار نقل و انتقالات خواهند داشت. 

ادامه مطلب

مایورال: رئال مادرید باید مقابل بایرن مونیخ بی رحم، با قدرت دفاع کند

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، طبق صحبت های بورخا مایورال، در جدال دو تیم رئال مادرید و بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیمی که بهتر دفاع کند، سرنوشت بازی را رقم خواهد زد. 

ادامه مطلب

آنچلوتی: گلادباخ حریف سرسختی است؛ بواتنگ در ترکیب اصلی قرار نخواهد داشت

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ در هفته بیست و پنجم بوندس لیگا در زمین گلادباخ به میدان خواهد رفت. 

ادامه مطلب

داگلاس کاستا بازی های ملی و بازی با گلادباخ را از دست داد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، داگلاس کاستا وینگر برزیلی بایرن مونیخ چند دیدار آتی را از دست می دهد. 

ادامه مطلب

پودولسکی با 131 بازی ملی از تیم ملی خداحافظی می‌کند

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ستاره معروف و قدیمی فوتبال آلمان که لژیونر کشورش در لیگ حرفه‌ای ترکیه است، مقابل سه‌شیرها هم خداحافظی می‌کند و هم ۱۳۱ تایی می‌شود. 

ادامه مطلب

یواخیم لو ژرمن‌ها را برای مصاف با انگلیس و آذربایجان فراخواند

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، یواخیم لو برای جدال دوستانه با سه‌شیرها که به منزله دیدار خداحافظی پودولسکی با پیراهن ملی و نیز مصاف با آذربایجان، یک تازه‌وارد لایپزیگی فراخواند. 

ادامه مطلب

بایرن مونیخ - رئال مادرید؛ ال کلاسیکوی اروپایی

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ و رئال مادرید به حکم قرعه حریف یکدیگر در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شده اند. 

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 25 >>