X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


رافینیا: من بازیکن خشنی نیستم


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پس از یکسال حضور در ایتالیا ، رافینای برزیلی به بایرن مونیخ پیوست تا آرزوهای خود را در این تیم جست و جو کند. در ادامه مطلب مصاحبۀ این بازیکن با سایت SPOX.COM می خوانید.

ادامه مطلب

فیلیپ لام هم درگیر جنجال لو و بالاک شد!

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ روزنامه بیلد که بیشتر به درج اخبار حاشیه‌ای تمایل نشان می‌دهد، در تازه‌ترین شماره خود امروز به گزارشی پرداخته که حکایت از مشترک بودن محل استراحت یواخیم لو و فیلیپ لام است.

ادامه مطلب

فولر: امیدوارم بالاک دست از لجبازی بردارد

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ رودی فولر ابراز امیدواری کرد که بالاک بادست برداشتن از لجبازی به نزاع خود با سرمربی تیم ملی خاتمه دهد.

ادامه مطلب

هوفنهایم یکبار دیگر دیوید آلابا را می خواهد


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم هوفنهایم یکبار دیگر آلابا را به صورت قرضی از بایرنی ها به خدمت بگیرد.

ادامه مطلب

کلوزه: امیدوارم رکورددار بازی در تیم ملی آلمان شوم

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ آقای گل جام جهانی 2006 امیدوار است بتواند رکورددار حضور در تیم ملی فوتبال آلمان شود.

ادامه مطلب

دانته ، کاندیدای جدید باواریایی ها


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدافع مرکزی مونشن گلادباخ به روشنی خواهان رسیدن به اهداف عالی می باشد.

ادامه مطلب

درباره میشائل بالاک؛ ستاره ای که دوران ملی اش تمام شد

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ روز پنجشنبه (۱۶ ژوئن) خبری رسما اعلام شده که از ماه‌ها قبل انتظار شنیدن آن می‌رفت: خداحافظی اجباری میشائل بالاک از تیم ملی فوتبال آلمان.  

ادامه مطلب

نویر بازهم بهترین دروازه‌بان آلمان شد

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ از دید بازیکنان شاغل در بوندسلیگا، مانوئل نویر بهترین سنگربان بوندسلیگا در فصل گذشته بوده است.

ادامه مطلب

ونگال: با دریافت یک پیشنهاد خوب، دوباره به کارم ادامه می‌دهم

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ سرمربی هلندی عزل شده تیم فوتبال بایرن‌مونیخ آلمان گفت در صورتی که با پیشنهادی خوب مواجه شوم، به کار ادامه خواهم داد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 24 >>