X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخنیلس پترسن معجونی از گومز و شورله

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ بایرن از آن تیم هایی‌ نیست که در بوندسلیگای ۲ به دنبال بازیکنان مستعد بگردد اما آنها در مورد پترسن استثنا قائل شدند.  

ادامه مطلب

غیبت شواین اشتایگر در سه دیدار آینده تیم ملی آلمان

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬‌ سایت اختصاصی فدراسیون فوتبال آلمان اعلام کرد باستین شواین اشتایگر، ستاره خط میانی بایرن مونیخ، در دیدارهای پیش روی آلمان در مقدماتی یورو 2012 مقابل اتریش و آذربایجان حضور نخواهد داشت.

ادامه مطلب

نیلس پترسن رسما به بایرن پیوست

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ اولین خرید بایرن پس از گذشت یک هفته از پایان فصل با ثبت قراردادی 3 ساله با مهاجم 22 ساله انرژی کوتبوس انجام شد.

ادامه مطلب

الیور کان: عملکرد سران بایرن تعجب آور بود

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ دروازبان سابق بایرن عملکرد غول های باواریا را در پیشنهاد به نویر مورد انتقاد قرار داد و مبلغ پیشنهادی بایرنی ها برای جذب نویر را بسیار گزاف توصیف کرد.

ادامه مطلب

همیت آلتینتاپ به رئال مادرید پیوست

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ رئال مادرید خبر خرید همیت آلتینتاپ با قراردادی بلندمدت را تایید کرد.

ادامه مطلب

تمجید کاپیتان بایرن مونیخ از گومز

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ فیلیپ لام کاپیتان باشگاه بایرن مونیخ معتقد است ماریو گومز با کسب عنوان آقای گلی، پیشرفت چشمگیری در آینده خواهد داشت.

ادامه مطلب

فیلیپ لام: بازی مقابل زنیت در سطح بسیار بالایی برگزار شد

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ فیلیپ لام کاپیتان باشگاه بایرن مونیخ پس از پیروزی در بازی دوستانه مقابل زنیت، اعلام کرد بازی درسطح بسیار بالایی برگزار شد.

ادامه مطلب

در تازه ترین رده بندی فیفا آلمان در جایگاه چهارم جهان قرار گرفت

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ درتازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)‌٬ تیم ملی فوتبال آلمان با ۱۴۱۳ امتیاز در رده چهارم جهان قرار گرفت. 

ادامه مطلب

مانوئل نویر: من خائن نیستم

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ مانوئل نویر دروازه بان شالکه، ادعای بعضی از طرفداران این تیم در مورد خیانت به شالکه به دلیل عدم تمدید قراردادش را رد کرد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 21 >>