وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


یوپ هاینکس: با خوش شانسی بوخوم را شکست دادیم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬در این دیدار بایرن در نیمه اول با یک گل از حریف عقب افتاد اما در نهایت با گل دقایق تلف شده آرین روبن به پیروزی رسیدند

ادامه مطلب

شواین‌اشتایگر: کاش امسال به میادین برمی‌گشتم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ستاره آلمانی از آغاز نوامبر از میادین دور بوده است.

ادامه مطلب

نرلینگر: روبن بعد از سال ۲۰۱۳ هم در مونیخ ماندگار است

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از دی ولت، این روزها در شهر مونیخ و اطراف آرین روبن، ستاره هلندی بایرن شایعات زیادی در مورد وضعیت همکاری‌اش در آینده به گوش می‌رسد. در این حال برخی از رسانه‌ها عنوان می‌کنند احتمال ادامه حضور بازیکن هلندی در تیم قهرمان دور رفت ژرمن‌ها زیاد نیست.

ادامه مطلب

اولیچ در کنار وین رونی، چه خط حمله‌ای شود؟!

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ یک روزنامه چاپ کرواسی از حضور احتمالی گلزن خارجی بایرن مونیخ در خط حمله منچستریونایتد خبر داد.

ادامه مطلب

افتخار بزرگ برای دیوید آلابا


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، دیوید آلابا موفق شد تنها با 19 سال سن به عنوان بهترین بازیکن سال اتریش انتخاب شود.

ادامه مطلب

نمرات بازیکنان بازی بوخوم - بایرن مونیخ

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬تونی کروس ستاره جوان بایرن در بازی با بوخوم با کسب نمره (۷.۵) بهترین بازیکن زمین انتخاب شد اما در مقابل کریستوف دابروفسکی بازیکن بوخوم با کسب نمره (۴) بدترین بازیکن میدان لقب گرفت.

ادامه مطلب

آرین روبن: ما کار را برای خودمان سخت کردیم


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم بایرن مونیخ به سختی از سد تیم دسته دومی بوخوم گذشت و توانست جواز حضور در مرحلۀ بعدی رقابت های جام حذفی آلمان را کسب کند. نظرات در مورد این دیدار ادامۀ مطلب.

ادامه مطلب

تصاویر دیدار بوخوم - بایرن مونیخ در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی

 

بقیه تصاویر در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

بوخوم ۱-۲ بایرن مونیخ ٬ پیروزی بایرن در ثانیه های پایانی

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ تیم بایرن با شکست تیم سرسخت بوخوم راهی یک چهارم نهایی جام حذفی آلمان شد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 29 >>