X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


فیلیپ لام تمرینات آماده سازی را شروع کرد

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، فیلیپ لام با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرد.

برچسب‌ها: فیلیپ لام
ادامه مطلب

مصدومیت شواین اشتایگر در تمرینات بایرن مونیخ

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، باستین شواین اشتایگر به دلیل مصدومیت نتوانست به صورت کامل در تمرینات امروز بایرن مونیخ شرکت کند.

ادامه مطلب

ریبری: می خواهم دوباره سه گانه را کسب کنم

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، فرانک ریبری می خواهد دوباره با بایرن مونیخ طعم فتح سه گانه را بچشد.

برچسب‌ها: فرانک ریبری
ادامه مطلب

به بهشت خوش آمدید

 

سال 2014 براى بایرن مونیخ با نقاط اوج فراوانى بوده است، اما دست این تیم براى رسیدن به بزرگترین افتخار ممکن در سطح باشگاهى کوتاه مانده است. به همین دلیل پپ گواردیولا براى سال 2015 تغییرى در ایده هاى خود براى رسیدن به موفقیت حداکثرى به وجود آورده است.

برچسب‌ها: مقالات
ادامه مطلب

آلونسو : تمام تفاوت بین بایرن و رئال گواردیولاست

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، فصل 2014-15 برای ژابی آلونسو با دو شروع همراه بوده است. این بازیکن 33 ساله برای نخستین بار با تعطیلات نیم فصل روبرو می شود.

ادامه مطلب

کاریکاتور روز: کروکودیل حمله کننده به روبن شناسایی شد

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، روز گذشته آرین روبن با دستی بانداژ شده در تمرینات بایرن مونیخ حاضر شد و در مصاحبه ای به شوخی اظهار کرد که دستش را کروکودیل گار گرفته است. همین موضوع باعث شد تا عمر مومنی کاریکاتوریست مشهور گل، این موضوع را دستمایه قرارداده است و به موضوع خروج شقیری از بایرن به دلیل نیمکت نشین شدن توسط آرین روبن بودن اشاره کرده است.

ادامه مطلب

بازگشت بایرن مونیخ به خانه و جشن تولد 44 سالگی پپ گواردیولا در هواپیما

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم فوتبال بایرن بعد از برگزاری اردوی قطر و بازی تدارکاتی در عربستان به مونیخ بازگشت.

برچسب‌ها: پپ گواردیولا
ادامه مطلب

دانلود گل های دیدار الهلال عربستان - بایرن مونیخ

 

دانلود در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

الهلال عربستان 1 - 4 بایرن مونیخ؛ پیروزی پر گل باواریاییها در ریاض

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم فوتبال بایرن مونیخ در دیداری دوستانه به مصاف الهلال عربستان رفت که این دیدار با پیروزی پر گل 4 بر ۱ باواریاییها به پایان رسید.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 25 >>