X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


این بایرن وحشتناک

"این بایرن واقعا ترسناک است تازه ریبری را هم در اختیار ندارند". این جمله ای بود که عادل فردوسی پور در اواخر بازی دیشب بایرن و آرسنال به زبان آورد فردوسی پوری که  به وضوح از گزارش هایش پیداست به هیچ وجه از بایرن خوشش نمی آید و علاقه ای به تعریف از این تیم ندارد.

ادامه مطلب

احتمال بازگشت ریبرى در بازى مقابل شالکه

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، فرانک ریبری بازیکن بایرن مونیخ که به دلیل مصدومیت چندین بازی اخیر تیمش را از دست داده است،‌ ابراز امیدواری کرد که به زودی به میادین بازگردد.

برچسب‌ها: فرانک ریبری
ادامه مطلب

هشدار الیور کان به تونى کروس

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، الیور کان کاپیتان سابق بایرن مونیخ به تونی کروس به خاطر تمدید مشکلات پیش آمده بر سر تمدید قراردادش هشدار داد.

ادامه مطلب

کروس: از حضور در مونیخ بسیار خوشحالم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تونی کروس که زننده اولین گل بایرن مونیخ در بازی با آرسنال بود، از حضور در بایرن مونیخ ابراز رضایت کرد.

برچسب‌ها: تونی کروس
ادامه مطلب

تونی کروس فقط 11 پاس کمتر از همه بازیکنان آرسنال داد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، هافبک آلمانی تیم فوتبال بایرن مونیخ در دیدار شب گذشته مقابل توپچی‌ها فقط 11 پاس گل کمتر از همه بازیکنان آرسنال داد.

ادامه مطلب

نظر باواریاییها و توپچی ها پس از دیدار شب گذشته

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ شب گذشته در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باواریاییها 2 بر 0 آرسنال را مغلوب کردند. در ادامه نظر باواریاییها و توپچی ها را درباره این دیدار می خوانید.

ادامه مطلب

دانلود گلهای دیدار آرسنال - بایرن مونیخ

دانلود در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

آرسنال 0 - 2 بایرن مونیخ؛ پیروزی ارزشمند باواریاییها در لندن

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم فوتبال بایرن مونیخ در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با دو گل از سد تیم فوتبال آرسنال گذشت تا با خیالی آسوده قدم در دیدار برگشت بگذارد.

ادامه مطلب

پپ گواردیولا: برابر آرسنال باید بازی درخشانی انجام بدهیم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پپ گواردیولا سرمربی موفق تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی برابر آرسنال، در صحبت هایی اشاره کرد که شاگردانش برای موفقیت باید به گل برسند.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 28 >>