وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


خبر بد برای بایرنی ها؛ مصدومیت شدید آلبا و رافینیا

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ بایرن مونیخ شب گذشته در دیداری دوستانه مقابل ناپولی 3-2 شکست خورد اما آنچه بیش از شکست موجب ناراحتی هاینکس و طرفداران باواریایی شد، مصدومیت شدید داوید آلابا و رافینیاست.

ادامه مطلب

غیبت لام و شواین اشتایگر در سفر ۵ روزه به چین

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ تیم فوتبال بایرن‌ بدون دو ستاره ملی‌پوش آلمانی خود راهی سفر چین می‌شود.

ادامه مطلب

هاینکس: تست خوب و ارزشمندی بود

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ یوپ هاینکس سرمربی بایرن مونیخ در صحبتهایی اعلام کرد که از تماشای دیدار تیمش مقابل ناپولی نکات مثبت زیادی برداشت کرده؛ هرچند که نتیجه پایانی بازی به نفع تیمش نبوده است.

ادامه مطلب

رانی خدیرا: مثل سامی به پیراهن تیم ملی آلمان می‌رسم

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ برادر کوچکتر هافبک لژیونر رئال مادرید گفت: می‌خواهم مثل سامی به پیراهن تیم ملی آلمان برسم.

ادامه مطلب

ناپولی 3-2 بایرن مونیخ ، گلزنی مجدد آلابا و شقیری

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ تیم فوتبال بایرن مونیخ در آخرین دیدار دوستانه خود در کمپ ترنتینو با نتیجه 3-2 مغلوب تیم ناپولی شد.

ادامه مطلب

بایرن مونیخ یکشنبه به چین سفر می‌کند

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ نایب قهرمان فوتبال باشگاه‌های اروپا و آلمان برای برگزاری اردوی 5 روزه عازم سفر به چین می‌شود.

ادامه مطلب

حمایت بزرگان فوتبال آلمان از یواخیم لو

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ عده ای از بزرگان و پیشکسوتان فوتبال آلمان پس از انتقادات شدیدی که به سبب حذف ژرمن ها در یورو 2012 از یواخیم لو شد در اظهار نظرهای جداگانه به حمایت از وی برخاستند.

ادامه مطلب

وایزر: برای تحسین ستارگان بایرن نیامده ام

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬میشل وایزر ،خرید تابستانی بایرن مونیخ گفت که او برای یادگیری ازستاره های این باشگاه به آلیانس آرنا قدم گذاشته.نه برای ستودن آن ها.

ادامه مطلب

روبن‌ : نادان نیستم که اشتباهاتم را فراموش‌ کنم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬مهاجم هلندی باوارایی‌ها پس از حضوری ناموفق در یورو 2012در تعطیلات سه هفته‌ای در اسپانیا، برای تامل در مورد عملکرد یک سال گذشته‌اش به قدر کافی فرصت داشته است.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 17 >>