X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


هوینس: تنها گواردیولا می توانست جانشین هاینکس شود

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،ساعتی پیش اعلام شد که گواردیولا در تابستان آینده هدایت بایرن را برعهده خواهد گرفت و جانشین هاینکس در آلیانس آره نا خواهد شد.

ادامه مطلب

اولیور کان: آلمان می تواند قهرمان جام جهانی 2014 باشد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،الیور کان دروازه بان و ملی پوش اسبق آلمان ها معتقد است تیم ملی آلمان می تواند عنوان قهرمانی جهان را در برزیل کسب کند.

ادامه مطلب

خبر رسمی: گواردیولا با بایرن سه ساله بست


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،سرمربی سابق بارسا، از فصل آینده هدایت باواریایی ها را برعهده خواهد گرفت.
ادامه مطلب

سامر : آرمان هایی فراتر از کسب نتیجه داریم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ‌ماتیاس سامر مونیخی ها را به تلاش بیشتر تشویق کرد.

ادامه مطلب

آلمان به دنبال برگزاری دیدار دوستانه با ایتالیا

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ‌سران فوتبال در آلمان امیدوارند در دیداری دوستانه با ایتالیا به میدان بروند.

ادامه مطلب

آیا دانشجوی ارشد اقتصاد روی نیمکت بایرن می‌نشیند؟

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ یک روزنامه چاپ آلمان نوشت: تا ۳ هفته دیگر مشخص خواهد شد بایرن‌مونیخ به همکاری با یوپ هاینکس ادامه می‌دهد یا دست همکاری به سوی «دانشجوی رشته اقتصاد پیشرفته» اهل اسپانیا دراز خواهد کرد.

ادامه مطلب

عامل حذف ژرمن‌ها از جام جهانی به ۲ سال حبس محکوم شد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ‌ستاره درخشان تیم ملی فوتبال بلغارستان در جام جهانی ۱۹۹۴ و عامل حذف آلمان در مرحله یک چهارم نهایی آن پیکارها به ۲ سال حبس محکوم شد.

ادامه مطلب

آرین روبن آماده بازگشت به ترکیب بایرن

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ آرین روبن ستاره هلندی باشگاه بایرن مونیخ نیم فصل نخست را با مصدومیت های پی در پی سپری کرد و نقش کمرنگی در نتایج خوب بایرن داشت او هم اکنون پس از هفته ها دوری شرایط بازگشت را پیدا کرده است.

ادامه مطلب

شواین‌اشتایگر: سوئیسی‌ها مرا با قهرمان اسکی اشتباه گرفتند!

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ باشگاه اف.ث.بازل از بازیکن تیم ملی آلمان بخاطر اشتباه در اعلام نام وی عذرخواهی کرد و هافبک بایرن در مقابل با لحن کنایه‌آمیزی واکنش نشان داد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 14 >>