X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


نظرات اهالی فوتبال از انتخاب باوارایی‌ها

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اهالی فوتبال و ورزش آلمان و جهان به حضور مربی فصل گذشته بارسلونا در تیم بایرن مونیخ به دیده مثبت می‌نگرند و چنین حضوری را از همه جهت پرثمر توصیف می‌کنند.

ادامه مطلب

نارضایتی هاینکس با وجود برد: مثل همیشه روان بازی نکردیم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، با وجود برد آسان بایرن در بوندسلیگا، سرمربی این تیم و ماندزوکیچ، به انتقاد از عملکرد بایرن پرداختند.

ادامه مطلب

بایرن مونیخ 2 – گروترفورت صفر: دو گل مانزوکیچ


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ نیم‌فصل دوم بوندس‌لیگا را با برد دو برصفر مقابل گروترفورت آغاز کرد.
ادامه مطلب

هوینس: تنها گواردیولا می توانست جانشین هاینکس شود

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،ساعتی پیش اعلام شد که گواردیولا در تابستان آینده هدایت بایرن را برعهده خواهد گرفت و جانشین هاینکس در آلیانس آره نا خواهد شد.

ادامه مطلب

اولیور کان: آلمان می تواند قهرمان جام جهانی 2014 باشد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،الیور کان دروازه بان و ملی پوش اسبق آلمان ها معتقد است تیم ملی آلمان می تواند عنوان قهرمانی جهان را در برزیل کسب کند.

ادامه مطلب

خبر رسمی: گواردیولا با بایرن سه ساله بست


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،سرمربی سابق بارسا، از فصل آینده هدایت باواریایی ها را برعهده خواهد گرفت.
ادامه مطلب

سامر : آرمان هایی فراتر از کسب نتیجه داریم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ‌ماتیاس سامر مونیخی ها را به تلاش بیشتر تشویق کرد.

ادامه مطلب

آلمان به دنبال برگزاری دیدار دوستانه با ایتالیا

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ‌سران فوتبال در آلمان امیدوارند در دیداری دوستانه با ایتالیا به میدان بروند.

ادامه مطلب

آیا دانشجوی ارشد اقتصاد روی نیمکت بایرن می‌نشیند؟

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ یک روزنامه چاپ آلمان نوشت: تا ۳ هفته دیگر مشخص خواهد شد بایرن‌مونیخ به همکاری با یوپ هاینکس ادامه می‌دهد یا دست همکاری به سوی «دانشجوی رشته اقتصاد پیشرفته» اهل اسپانیا دراز خواهد کرد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 14 >>