X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


پنج دلیل اصلى اقتدار بایرن مونیخ در این فصل

 

بایرن مونیخ در این فصل از رقابت ها به اقتدارى بى نظیر دست یافته است که شاید در تاریخ بوندسلیگا بى سابقه باشد، شاید بتوان اقتدار غیر قابل تصور بایرن مونیخ را با پنج دلیل زیر توجیه نمود.

برچسب‌ها: مقالات
ادامه مطلب

گوتزه: اریک ابیدال ورزشکاری با شخصیت و مردمی است

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بازیکن جوانی که باعث قهرمانی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ شد، از اریک آبیدال به عنوان یک ورزشکار با شخصیت به خاطر انجام فعالیت‌های مردمی یاد کرد.

ادامه مطلب

دانلود گل های دیدار بایرن مونیخ - ماینتس

 

دانلود در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

نظر باواریاییها پس از پیروزی برابر ماینتس

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم فوتبال بایرن مونیخ دیشب در هفته هفدهم بوندسلیگا از سد تیم فوتبال ماینتس گذشت. در ادامه نظر باواریاییها را درباره این دیدار می خوانید.

برچسب‌ها: ماینتس، بوندسلیگا
ادامه مطلب

ماینتس 1 - 2 بایرن مونیخ؛ گلزنی شواینی و درخشش ادامه دار آرین روبن

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، در آخرین بازی از مرحله رفت بوندسلیگا ماینتس در کوفاکه آرنا میزبان بایرن مونیخ بود.

برچسب‌ها: ماینتس، بوندسلیگا
ادامه مطلب

بایرن قیمت شقیری را کاهش داده است

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به نظر می رسد ژردان شقیری در آستانه جدایی از تیم بزرگ ایالت باواریا قرار گرفته است.

ادامه مطلب

رومنیگه: نویر در بهترین زمان ممکن یک لیبرو می شود

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کارل هاینس رومنیگه نائب رئیس باشگاه بایرن مونیخ به تعریف و تمجید از مانوئل نویر پرداخت.

ادامه مطلب

گواردیولا: ما هم می توانیم به سرنوشت دورتموند دچار شویم

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، جوزپه گواردیولا گفته امشب نمی توانند مقابل ماینتس از ژابی آلونسو و روبرت لواندوفسکی بهره بگیرند.

ادامه مطلب

رومنیگه: منتظر می‌مانیم در بهترین فرصت با گواردیولا تمدید کنیم

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بنا به گفته معاون باشگاه بایرن‌مونیخ، با سرمربی اسپانیایی رایزنی برای تمدید به علت نامناسب بودن شرایط زمانی نشده است.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 25 >>