X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


احداث مجموعه ورزشی جدید باشگاه بایرن

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، رئیس باشگاه بایرن مونیخ جزئیات تازه‌ای در مورد احداث مجموعه ورزشی جدید این باشگاه در شمال شهر مونیخ را منتشر کرد.

برچسب‌ها: کارل هوپفنر
ادامه مطلب

پاسخ مدیر وولفسبورگ به حمله لفظی رومنیگه

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدیر وولفسبورگ مشارکت کنسرسیوم فولکس واگن در بوندسلیگا را خطری برای رقابت بین باشگاه‌های آلمانی نمی‌داند.

ادامه مطلب

واکنش بواتنگ به ماجرای درگیری‌ با لواندوفسکی

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، جروم بواتنگ، مدافع ملی‌پوش بایرن در تمرین دیروز با روبرت لواندوفسکی، هم‌تیمی لهستانی‌اش درگیر شد.

ادامه مطلب

چرا سرمربى گرى یورگن کلوپ در بایرن مونیخ غیر قابل تحمل است؟

 

آینده پپ گواردیولا در مونیخ با وجود تکذیب هاى فراوان چندان قابل پیش بینى نیست و حتى امکان پایان همکارى وى با بایرن مونیخ در پایان این فصل نیز وجود دارد، از یورگن کلوپ به عنوان یکى از جانشینان احتمالى گواردیولا در مونیخ یاد مى شود، اما به چه دلیل هدایت بایرن مونیخ توسط گواردیولا قابل تحمل نیست؟

برچسب‌ها: یورگن کلوپ
ادامه مطلب

برنامه بازی های پیش فصل بایرن مونیخ؛ دیدار با رئال مادرید، اینتر و والنسیا

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، برنامه بایرن مونیخ برای ارودهای آماده سازی قبل از فصل آینده تا حد زیادی مشخص شده است.

برچسب‌ها: پیش فصل 16-2015
ادامه مطلب

رینا به ناپولی بازگشت

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، دروازه‌بان باتجربه فوتبال اسپانیا بعد از یک سال حضور در تیم بایرن مونیخ و نشستن روی نیمکت ذخیره به ناپولی ایتالیا بازگشت.

ادامه مطلب

فان‌خال دنبال شواین ‌اشتایگر برای فصل آینده منچستریونایتد

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد کاپیتان تیم ملی آلمان و شاگرد اسبق خود را برای حضور در جمع شیاطین سرخ اولدترافورد می‌خواهد.

ادامه مطلب

انتقاد جروم بواتنگ از باشگاه شالکه

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، جروم بواتنگ مدافع تیم فوتبال بایرن مونیخ ار باشگاه شالکه به خاطر اخراج برادرش کوین پرینس انتقاد کرد.

ادامه مطلب

احتمال جدایی پیزارو از بایرن قوت گرفت

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کلودیو پیزارو مهاجم با تجربه تیم فوتبال بایرن مونیخ از احتمال بالای جدایی اش از بایرن مونیخ در پایان فصل خبر داد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 42 >>