وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


رومنیگه: حداقل به یک گل زده برابر رئال نیاز داریم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کارل هاینس رومنیگه نایب رئیس باشگاه بایرن، از بازکنان بایرن خواست بدون توجه به حضور یا غیبت رونالدو در بازی 4 شنبه شب، یک بازی شجاعانه در سانتیاگو برنابئو از خود به نمایش بگذارند.

ادامه مطلب

حرکت جالب سرمربی برانشویگ پس از بازی

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، با وجود شکست برانشویگ در برابر بایرن مونیخ، باز هم شاهد برخوردی با احترام  و پر محبت از طرف سرمربی این تیم بودیم.

ادامه مطلب

بازگشت نویر و آلابا به تمرینات بایرن

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، داوید آلابا و مانوئل نویر به تمرینات بایرن بازگشتند.

ادامه مطلب

بایرن شانس اول قهرمانی در اروپا؛ رئال شانس دوم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، در تمام بنگاه های شرط بندی بایرن به نسبت سه تیم دیگر مرحله نیمه نهایی شانس بیشتری برای قهرمانی دارد.

ادامه مطلب

چه سرنوشتی در برنابئو منتظر بایرن است؟

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ بار دیگر یک عملکرد ضعیف را در بازی برابر برانشویگ به نمایش گذاشت. نحوه ی بازی مردان مونیخی، بعد از کسب عنوان قهرمانی، از فرم خوبش فاصله داشته به طوری که این قضیه به بزرگترین نگرانی باوارایایی ها برای بازی برابر رئال مادرید تبدیل شده است.

ادامه مطلب

گوتی: بعد از بارسا حالا زمان شکست دادن غول سیاه است

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بازیکن و هافبک سابق باشگاه رئال مادرید معتقد است پس از شکست دادن بارسلونا در فینال کوپا دل ری تیم مادریدی اکنون میتواند بر بایرن مونیخ دیگر دشمن دیرینه خود نیز غلبه نماید.

ادامه مطلب

کارنامه آنچلوتی؛ بدون باخت برابر بایرن مونیخ!

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ در شرایطی در بیست و سوم ماه آپریل 2014، مونیخ را به مقصد مادرید ترک میکند که مربی اسپانیایی آن ها معتقد است تیمش در صد در صد آمادگی قرار ندارد.

ادامه مطلب

نکات جالب بازی برانشویگ - بایرن

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، روز گذشته بایرن مونیخ موفق شد 2-0 میزبان انتهای جدولی خود را شکست دهد.

ادامه مطلب

واکنش های مولر، لام و پیزارو بعد از کسب برد مقابل برانشویگ

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ دیروز، موفق شد با دو گل از سد اینتراخت برانشویگ بگذرد تا بعد از 3 بازی، به اولین بردش در بوندسلیگا دست یابد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 30 >>