X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


لو: زمان مناسبی برای پرداختن به این مسئله نیست

 

یواخیم لو درخصوص اعلام کاپیتان آینده تیم ملی فوتبال آلمان خودداری کرد و به طور صریح و آشکار از میشاییل بالاک دراین خصوص حمایت نکرد.

ادامه مطلب

نرلینگر: بایرن بدنبال قهرمانی اروپا، بوندسلیگا و جام‌حذفی است

 

مدیر ورزشی بایرن‌مونیخ هدف اعضای این تیم را کسب سه جام در فصل آتی رقابتهای باشگاهی دانست.

ادامه مطلب

بیرهوف: آماده برداشتن قدمهای مشترک تازه‌ای می‌شویم

 

مدیر تیم ملی آلمان از ادامه فعالیت کادر فنی این تیم ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: همکاری در تیم ملی در سالهای اخیر باعث افزایش خوشحالی شده است.

ادامه مطلب

یواخیم لو: تیم ما آینده ای عالی دارد

 

لو روز سه شنبه پس از تمدید قراردادش در کنفرانسی خبری درفدراسیون فوتبال آلمان در فرانکفورت گفت: ما مذاکراتی شفاف و ساده را برگزار کردیم. ما از اینکه به همکاری با تیم ملی فوتبال آلمان ادامه دهیم بسیارخشنودیم و روزهای خوبی را درجام جهانی دو هزار و ده آفریقای جنوبی با این تیم داشتیم.

ادامه مطلب

بایرن در پی کیه لینی

 

باشگاه بایرن مونیخ به طور جدی به دنبال جذب مدافع یوونتوس جورج کیه لینی است. داوید لیپی، مدیر برنامه های این بازیکن در مصاحبه ای اعلام کرد که ما هنوز پیشنهاد رسمی از هیچ باشگاهی دریافت نکرده ایم اما میدانیم که باشگاه بایرن مونیخ به دنبال جذب کیه لینی است و این افتخار بزرگی است.

ادامه مطلب

تمدید قرارداد لو، پیش به سوی قهرمانی

 

امروز، طرفداران آلمان خوشحال بودند، چرا که اتحادیه فوتبال آلمان اعلام کرد با یواخیم لو به توافق رسیده و قرارداد او تا سال 2012 تمدید شده است. به علاوه لو، هانسی فلیک دستیارش، آندریاس کوپکه مربی دروازه‌بان‌ها و اولیور بیرهوف مدیر تیم هم قراردادشان را دو سال دیگر تمدید کرده‌اند.

ادامه مطلب

بایرن به دنبال جذب محمد ساخو

 

به نقل از بیلد، محمد ساخو مدافع باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه امکان دارد بزودی به رختکن باواریاییها بپیوندد. باشگاه بایرن مونیخ حاضر است برای جذب این مدافع میانی 20 ساله مبلغ 10 میلیون یورو را پرداخت کند.

ادامه مطلب

ونگال احتیاجی به اتل، سوسا و برافهاید ندارد

 

به نقل از بیلد، بازیکنان باشگاه بایرن مونیخ در حال حاضر در اردوی تمرینی به سر میبرند و در این اردو هرکدام از بازیکنان عملکرد خوبی داشته باشد، نظر سرمربی تیم به آن بازیکن جلب خواهد شد و میتوان گفت که شاید جایی در ترکیب اصلی تیم داشته باشد.

ادامه مطلب

بایرن پیشنهاد جدید خود را به بنفیکا ارائه میدهد

 

باشگاه بایرن مونیخ چندی پیش مبلغ 15 میلیون یورو را برای جذب فابیو کنترائو، مدافع باشگاه بنفیکای پرتغال ارائه کرده بود اما سران باشگاه پرتغالی با این پیشنهاد موافقت نکردند.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 24 >>