وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


لو: تیم ملی آلمان در ساکرسیتی تمرین نمی‌کند

 

یواخیم لو سرمربی ژرمن‌ها اظهار داشت: روز سه شنبه (فردا) تیم در ورزشگاه ساکرسیتی بنابه دلایلی حاضر نخواهد شد و تمرین نمی‌‌کند.

ادامه مطلب

لام: مقابل غنا به پا می‌خیزیم

 

فیلیپ لام در گفت‌و‌گویی با شبکه تلویزیونی ZDF اظهار داشت: مقابل صربستان با بدبیاری روبرو شدیم.

ادامه مطلب

احتمال خروج مولر و باداشتوبر از ترکیب آلما‌ن‌

 

روزنامه زوددویچه سایتونگ نوشت: یواخیم لو سرمربی ژرمن‌ها قصد دارد هولگر باد‌اشتوبر و توماس مولر‌، دو عضو جوان و بایرنی آلمان را برای جدال سرنوشت ساز برابر غنا از ترکیب بیرون بگذارد.

ادامه مطلب

آلمان‌ها پنالتی تمرین کردند

 

در پی باخت یک بر صفر تیم ملی آلمان از تیم صربستان در تمرینات صبح امروز، یواخیم لو از بازیکنانش خواست به دفعات پنالتی تمرین کنند.

ادامه مطلب

فورسا بخت بازی با آلمان‌ را از دست داد

 

براساس اعلام مقامات مسئول تیم غنا ایزاک فورسا قادر نخواهد بود روز چهارشنبه برابر ژرمن‌ها به میدان برود.

ادامه مطلب

ونگال: آلمان و هلند در فینال خواهند بود

  

لوئیس ونگال سرمربی باشگاه بایرن مونیخ،امروز در مصاحبه ای با بیلد،اعلام کرد که آلمان و هلند در فینال جام جهانی 2010 حضور خواهند داشت،او همچنین امروز درباره عملکرد تیم ملی آلمان در جام جهانی 2010 در این مصاحبه نظر خود را بیان کرد.

ادامه مطلب

اولیور بیرهوف: تیم ملی غنا آسیب پذیر است

  

اولیور بیرهوف مدیر تیم ملی فوتبال آلمان گفت :غنا رقیب بعدی تیم آلمان در چارچوب رقابت های گروه چهارم جام جهانی دو هزار و ده آفریقای جنوبی، آسیب پذیر است.

ادامه مطلب

امتیاز استفاده از توپ جابولانی فقط برای آلمان نبود

 

توماس فالشیک یکی از سخنگویان شرکت آدیداس اظهار داشت: توپ جابولانی پیش از جام جهانی تنها در اختیار آلمان قرار داده نشد؛ بلکه علاوه بر بازی‌هایی که در بوندس‌لیگا انجام گرفت،‌ این توپ مورد استفاده آرژانتینی‌ها، آفریقای جنوبی‌ها، روس‌ها، اتریشی‌ها، سوئیسی‌ها، بلژیکی‌ها، پرتغالی‌ها و فرانسوی‌ها قرار گرفت.

ادامه مطلب

شواین‌اشتایگر با 30 میلیون یورو در رئال مادرید

 

به نقل از بیلد آلمان، به دستور کتبی خوزه مورینیو سرمربی رئال مادرید اسپانیا، نام شواین‌اشتایگر از دو هفته پیش به صورت محرمانه وارد فهرست خرید این تیم شده و گویا اولین تماس با وکیل این بازیکن آلمانی دو هفته پیش برقرار شده است.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 15 >>