وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


بحث و گفتگو در مورد دیدار شالکه - بایرن مونیخ

 

در این بخش به بحث و گفتگو در مورد دیدار شالکه - بایرن مونیخ در هفته چهارم بوندسلیگا پرداخته خواهد شد.

زمان دیدار: شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۰۰

ریبری باز هم مصدوم شد؛ احتمال غیبت صورت زخمی مقابل شالکه

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ هافبک فرانسوی بایرن مونیخ در بازی مقابل والنسیا در لیگ قهرمانان اروپا دچار مصدومیت شد.

ادامه مطلب

رومنیگه: قهرمانی در بوندسلیگا اولویت اصلی بایرن است

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن، تاکید کرد که اولویت اصلی بایرن در رقابت های این فصل،  قهرمانی در بوندسلیگاست. 

ادامه مطلب

خوشحالی خاوی مارتینز از حضور در ترکیب اصلی بایرن

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ خاوی مارتینز، هافبک جدید بایرن مونیخ، از اینکه در دیدار مقابل والنسیا برای اولین بار در ترکیب اصلی باواریایی ها قرار گرفت، خوشحال است. 

ادامه مطلب

ناگفته‌هایی از ستاره‌های بایرن مونیخ

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ستاره‌های بایرن مونیخ علاقمندی‌ها و سرگرمی‌های متفاوتی دارند که در ادامه مطلب خواهید خواند.

ادامه مطلب

یورگن کلوپ: آرزویم مربیگری در تیم ملی آلمان است

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ یورگن کلوپ سرمربی جوان و موفق باشگاه بروسیا دورتموند در رویای حضور تصدی عنوان سرمربیگری در تیم ملی آلمان است.

ادامه مطلب

پلگرینو: مقابل بایرن مونیخ بازی را با ترس شروع کردیم

  

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ سرمربی آرژانتینی والنسیا با انتقاد از شیوه بازی تیمش در نیمه اول گفت بازی مقابل بایرن مونیخ را با ترس آغاز کردیم.

ادامه مطلب

هوینس: بعید است تا 10سال دیگر خرید پرهزینه بکنیم

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ در صحبت هایی اعلام کرده که یواخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان باید رفتارش با بازیکنانش را تغییر دهد تا بتواند بهترین بازی ممکن را از آنها بگیرد.

ادامه مطلب

هاینکس: مقابل والنسیا به راحتی پیروز نشدیم

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ سرمربی بایرن مونیخ با وجود کسب ۳ امتیاز مقابل والنسیا در لیگ قهرمانان اروپا معتقد است که این پیروزی به راحتی به دست نیامد و بایرن اشتباهاتی هم داشت.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 13 >>