X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


فوگتس: هاینکس بهترین تیم جهان را ساخت

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ بررسی دیدار های هفته ی آخر بوندسلیگا در شبکه اسکای 90 با میهمانان ویژه ای در این هفته برگزار شد. برتی فوگتس سرمربی ژرمن ها در جام جهانی 94 و 98، لوتار ماتئوس اسطوره ی شناخته شده آلمان و راینر کالموند رئیس سابق باشگاه بایرلورکوزن.

ادامه مطلب

فیلیپ لام: بایرن تشنه موفقیت است

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ فیلیپ لام، کاپیتان بایرن مونیخ، در آستانه دیدار تیمش مقابل بوروسیا دورتموند در فینال چمپیونزلیگ اعلام کرد که تیمش تشنه موفقیت های بیشتر است.

ادامه مطلب

ارکستر فلارمونیک مونیخ برای بایرن می نوازد


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ بایرنی ها در تکمیل فصل رویایی خود، به دنبال پیروزی نهایی در فینال بزرگ لندن هستند آن ها برای این مهم تنها چند روز دیگر فاصله دارند بازیکنان برای موفقیت در این دیدار حمایت میلیون ها هوادار را از سرتاسر جهان دریافت کرده اند و با اعتماد به نفس به لندن سفر خواهند کرد.

ادامه مطلب

ماتئوس: هاینکس قطعا پدر فوتبالی من بود

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ لوتار ماتئوس بازیکن اسبق بایرن مونیخ و رکورددار بازی ملی پس از خداحافظی رمانتیک یوپ هاینکس در کنفرانس خبری شنبه شب، مصاحبه ی مفصلی را با روزنامه تی زد انجام داد او با تمجید از یوپ، زندگی فوتبالی خود را مدیون این مربی 68 ساله دانست.

ادامه مطلب

روبن: احساس می کنم در فینال ومبلی پیروز می شویم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،آرین روبن، ستاره بایرن مونیخ، می خواهد با پیروزی در فینال ومبلی مقابل بوروسیا دورتموند، ناکامی بایرن در دو فینال اخیر چمپیونزلیگ را جبران کند.
ادامه مطلب

ریتزولی داور فینال لیگ قهرمانان اروپا شد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،نیکولا ریتزولی فینال تمام آلمانی لیگ قهرمانان اروپا را سوت می‌زند.

ادامه مطلب

گواردیولا دستیارانش را از بارسلونا انتخاب کرد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،سرمربی بایرن‌مونیخ دستیارانش را در این تیم انتخاب کرد.
ادامه مطلب

مصدومیت هوملس جدی نیست

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران, متس هوملس مدافع ملی پوش دورتموندی ها به بازی با بایرن مونیخ خواهد رسید.

ادامه مطلب

بکن‌باوئر: دوست دارم بایرن قهرمان شود

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،قیصر فوتبال آلمان آرزو می‌کند در فینال لیگ قهرمانان اروپا بایرن مونیخ بر بورسیادورتموند غلبه کرده و صاحب افتخار شود.
ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 41 >>