X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


تمجید میشل وایزر از گواردیولا

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، جوان‌ترین مهاجم بایرن مونیخ به ستایش گواردیولا و دورانی که زیر نظر این مربی فعالیت می‌کرد پرداخت.

ادامه مطلب

بکن باوئر: بایرن فصل بعد نمی تواند راحت قهرمان شود

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، قیصر فوتبال آلمان معتقد است فصل آینده از یکه‌تازی باواریایی‌ها خبری نیست.

ادامه مطلب

لام و مرتساکر به تیم ملی آلمان باز می گردند؟

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پر مرتساکر و فیلیپ لام ممکن است با بازگشت از بازنشستگی ملی، در مسابقات المپیک ریو پیراهن تیم ملی آلمان را بر تن کنند.

ادامه مطلب

آخرین حواشی پیرامون باستین شواین اشتایگر

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، با ادعای یک روزنامه ی انگلیسی،حواشی پیرامون باستین شواین اشتایگر وارد فاز جدیدی شده است.

ادامه مطلب

کیمیچ: سال بعد رقیب شواینی می‌شوم

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بازیکن تازه وارد بایرن مونیخ در این تیم اهداف جاه‌طلبانه‌ای را دنبال می‌کند.

ادامه مطلب

نبرد آینده رئال و بایرن بر سر وولاند و اشرک

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به گفته رسانه های آلمانی و خبرگزاری های شهر مادرید دو غول بزرگ فوتبال قاره سبز در اینده یک رقابت سهمگین بر سر در اختیار گرفتن دو استعداد ناب آلمانی را با یکدیگر آغاز خواهند نمود.

ادامه مطلب

برنامه‌های تابستانی بایرن مونیخ

 

فصل گذشته را براى بایرن مونیخ تنها با قهرمانى در بوندسلیگا با توجه به انتظارات بالا از این تیم می‌توان تلخ و مایوس کننده ارزیابى کرد. 

برچسب‌ها: مقالات
ادامه مطلب

دانلود کلیپ بهترین واکنش های مانوئل نویر

 

دانلود در ادامه مطلب...

برچسب‌ها: دانلود، مانوئل نویر
ادامه مطلب

توافق مخفیانه بایرن با پی اس جی در امور نقل و انتقالات!؟

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به گزارش رسانه ها و نشریات فرانسوی زبان باشگاه بایرن مونیخ و در راس آن گواردیولا با باشگاه متمول فرانسوی بر سر اهداف خود در بازار نقل و انتقالات به یک توافق مخفیانه رسیده اند.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 30 >>