X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


کان؛ جانشین رومنیگه؟

 

نشریه بیلد گزارش داد که مسئولان باشگاه بایرن مونیخ در حال حاضر در حال بررسی دو موضوع هستند. آنها علاوه بر بررسی شرایط ادامه کار لوئیس ونگال در آلیانس آره نا، در مورد جانشینی الیور کان، دروازه بان اسطوره ای باشگاه، به جای کارل هاینس رومنیگه به زودی تصمیم گیری خواهند کرد.

ادامه مطلب

ریبری می تواند پس از سه هفته به تمرین بازگردد

 

بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی بوندسلیگا خبر های نسبتاً خوبی از پزشکان دریافت کرده. فرانک ریبری ملی پوش فرانسوی تیم در جریان مسابقه تیم با هوفنهایم از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و در حالیکه حدود یک ساعت از زمان بازی گذشته بود مجبور به ترک زمین شد.

ادامه مطلب

فان بویتن: گلم را به پدرم و دخترم اهدا می کنم

 

بایرن مونیخ سختی های زیادی را در دیدار سه شنبه شبش مقابل هوفنهایم کشید ولی حمله دقایق پایانی دانیل فان بویتن به باواریایی ها کمک کرد تا سه امتیاز این بازی را کسب کنند.

ادامه مطلب

لوتار ماتئوس سرمربی بلغارستان شد

 

اتحادیه فوتبال بلغارستان تصمیم گرفت لوتار ماتئوس، ملی‌پوش سابق آلمان را به عنوان سرمربی این تیم برگزیند. ماتئوس 49 ساله قراردادی دوساله با بلغارستان امضا کرده است.

ادامه مطلب

ونگال: شایستگی این برد را داشتیم

 

لوئیس ونگال، سرمربی هلندی باشگاه بایرن مونیخ در پایان دیدار سه شنبه شب تیمش مقابل هوفنهایم که با برتری 1-2 باواریایی ها به پایان رسید، اعلام کرد که تیمش شایستگی پیروزی را داشته است.

ادامه مطلب

مصدومیت شدید فرانک ریبری

 

فرانک ریبری ستاره فرانسوی باشگاه بایرن مونیخ در جریان دیدار سه شنبه شب تیمش مقابل هوفنهایم از هفته پنجم رقابتهای بوندسلیگا، از ناحیه قوزک پای راستش به شدت مصدوم شد.

ادامه مطلب

تصاویر دیدار هوفنهایم و بایرن مونیخ در هفته پنجم بوندسلیگا

 

بقیه تصاویر در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

هوفنهایم ۱ - ۲ بایرن مونیخ؛ پیروزی در دقیقه ۹۰

  

بایرن مونیخ سرانجام طلسم گل نزدنش را شکست و پیروزی بسیار دیرهنگامی در خانه هوفنهایم به دست آورد. قهرمان فصل پیش که در سه دیدار متوالی بوندسلیگا گلی نزده بود، در عرض ۳۰ دقیقه دو گل زد تا باخت یک بر صفر را به پیروزی دو بر یک تبدیل کند.

ادامه مطلب

لو: خوشحالم که اوزیل و خدیرا با مورینیو کار می کنند

 

دومین روز از نهمین کنفرانس سرمربیان تیمهای یوفا در مادرید سپری شد. در طول بخش صبحگاهی این مراسم یواخیم لو٬ سرمربی تیم ملی آلمان و برخی از سرمربیان دیگر به سخنرانی پرداختند.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 14 >>