X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


تهدید گواردیولا از سوی افراطیون مادریدی

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، شایعه تهدید سرمربی کاتالونیایی بایرن مونیخ از سوی برخی گروه‌های سیاسی مادریدی به مرز واقعیت نزدیک شده است.

برچسب‌ها: پپ گواردیولا
ادامه مطلب

برنامه ویژه بایرنی ها در شانگهای

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، در روز پنجم حضور بایرن در چین، گوتزه به تمرین کونگ فو پرداخت و سایر بازیکنان در یک کنسرت کوچک شرکت کردند.

برچسب‌ها: پیش فصل 16-2015
ادامه مطلب

تاثیر غیب اولى هوینس در بحران هویت بایرن مونیخ

 
بعد از جدایى شواین اشتایگر از بایرن مونیخ بسیارى بر این عقیده اند که بایرن مونیخ هویت و چهره اصلى خود را از دست داده و از تیمى با فلسفه و سنتى خاص به تیمى بین المللى تبدیل گردیده، اتفاقى که شاید در صورت حضور اولى هوینس در پست ریاست باشگاه هرگز روى نمى داد.
برچسب‌ها: اولی هوینس
ادامه مطلب

تلاش مجدد بایرن برای جذب کومان

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، باواریایی ها تلاششان را برای جذب هافبک تهاجمی جوان یوونتوس از سر گرفته اند.

ادامه مطلب

لام: تضمینی نیست که مولر در بایرن بماند

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کاپیتان باواریایی ها تصریح کرد که تضمینی برای ماندن توماس مولر در بایرن وجود ندارد.

ادامه مطلب

لام: بایرن بدون شواینی مشکلی نخواهد داشت

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، فیلیپ لام، کاپیتان بایرن مونیخ معتقد است که با جدایی شواین اشتایگر، سبک بازی بایرن تغییری نخواهد کرد.

ادامه مطلب

امکان حضور مدافع برزیلی بایرن در تیم ملی آلمان؛ رافینیا درخواست گذرنامه آلمانی کرد

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدافع برزیلی تیم فوتبال بایرن مونیخ درخواست گذرنامه آلمانی کرد که به همین احتمال حضورش در تیم قهرمان جهان فراهم شد.

ادامه مطلب

هواداران قدرت گواردیولا را بیش از حد می‌دانند!

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، هواداران فوتبال در آلمان معتقدند سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ از قدرت بسیار زیادی برخوردار است که حتی بر سیاست‌های باشگاه ژرمنی تاثیر می‌گذارد.

ادامه مطلب

کهرر :بایرن نه ! میخواهم به سری آ بروم

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ستاره جوان و بدیده خط دفاعی جدید فوتبال آلمان و باشگاه شالکه ادعا کرد علاقه ای به رفتن باشگاه بایرن ندارد و دوست دارد مانند الگویش یورگن کوهلر به فوتبال سری آ برود.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 34 >>