X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


گومز : بایرن را دوست دارم و نمی خواهم از بایرن بروم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ماریو گومز به انتقالش در تابستان فکر نمی کند. مهاجم مونیخی ها که در ماه آوریل قرار داد خود را با بایرن تمدید کرد معتقد است که ماندن یا رفتنش در پایان فصل به نظر مدیران باشگاه بستگی دارد و او قصد جدایی از تیم را ندارد.

ادامه مطلب

بازگشت ریبری به تمرینات بایرن

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ فرانک ریبری، هافبک بایرن مونیخ، بعد از دوری از میادین به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا، از روز گذشته تمرینات انفرادی اش را آغاز کرد.

ادامه مطلب

آلیانس آرنا به رنگ سبز در آمد

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ورزشگاه آلیانس آرنای شهر مونیخ به مناسبت روز سنت پاتریک به رنگ سبز درآمد.

ادامه مطلب

روبن: نباید تمرکز خود را از دست بدهیم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ آرین روبن، هافبک تیم بایرن مونیخ معتقد است که این تیم برای کسب جام در این فصل باید روی بازی های خود آینده متمرکز باشد.

ادامه مطلب

شواین اشتایگر: برد ما به خاطر توضیحات هاینکس بود

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ باستین شواین اشتایگر بازیکن خط میانی باشگاه بایرن مونیخ بر این باور است به تاکتیک های به کار گرفته از سوی سرمربی این تیم در بازی شنبه شب بایرن مقابل بایرلورکوزن، برد ۱-۲ را برای باواریایی‌ها به ارمغان آورده است.

ادامه مطلب

بکن باوئر: بازی بایرن - یوونتوس نبرد بر روی لبه تیغ است

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ پس از قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و مشخص شدن رویارویی صدر نشینان بوندسلیگا و سری آ که بدون شک جذاب ترین بازی این مرحله خواهد بود، بازیکن و مربی افسانه ای فوتبال آلمان این دیدار را بسیار نزدیک و نفس گیر ارزیابی می کند.

ادامه مطلب

هاینکس: وقتی پاپ 76 ساله است، من چرا باید به بازنشستگی فکر کنم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ، اعلام کرد ممکن است در پایان فصل بازنشسته نشود.

ادامه مطلب

دانلود فیلم گلهای دیدار بایرلورکوزن - بایرن مونیخ

دانلود در ادامه مطلب...

ادامه مطلب

نظر مربیان دو تیم پس از دیدار بایرلورکوزن - بایرن مونیخ

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ تیم بایرن مونیخ شب گذشته در هفته بیست و ششم بوندسلیگا با نتیجه دو بر یک از سد میزبانش بایرلورکوزن گذشت. در ادامه نظر مربیان دو تیم را راجع به این بازی می خوانید.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 18 >>