X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


دانلود مستند زیبای تاریخچه باشگاه بایرن مونیخ

 

مستند زیبای تاریخچه بایرن مونیخ بزرگترین و پر افتخار ترین باشگاه آلمان .در این مستند زیبا تاریخچه تشکیل تیم محبوب بایرن  و لحظات نابی که باعث شادی هواداران این تیم شده است را از سال 1952 به بعد بازآفرینی شده است و مجموعه بسیار زیبایی برای طرفداران این تیم آلمانی می باشد.

ادامه مطلب

آلمان بهتر از برزیله/اشتایگر که یکی از بهترین بازیکنان جهان است

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ رناتو آگوستو بازیکن تیم لورکوزن معتقد است که آلمان برتر از برزیل است. وی همچنین شواین اشتایگر را یکی از بهترینهای جهان میداند.

ادامه مطلب

کلن آماده تمدید قرارداد با پودولسکی

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬باشگاه کلن اماده مذاکرات بیشتر وسازنده تر با لوکاس پودولسکی می باشد.

ادامه مطلب

دتمار هامان: برای فرار از مشکلات به قمار و الکل روی آوردم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایراندتمار هامان، هافبک سابق بایرن مونیخ و لیورپول، تایید کرد که برای دوری از افسردگی به شرط بندی و الکل روی آورده است.

ادامه مطلب

انتقاد هاینکس از نویر

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ یوپ هاینکس سرمربی کهنه کار بایرن از عملکرد مانوئل نویر در بازی شب گذشته تیمش مقابل گلادباخ انتقاد می کند.

ادامه مطلب

بوندسلیگا پرطرفدارترین لیگ اروپا

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ درایران، همچنان بوندسلیگا پرطرفدارترین لیگ اروپا به حساب می آید.

ادامه مطلب

بررسی تیم بایرن مونیخ در نیم فصلی که گذشت

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،بایرن مونیخ با مربیگری هاینکس این پیر دنیا دیده در همه جام ها خود را به عنوان مدعی اصلی معرفی کرده است. اینک به بررسی کامل این تیم در نیم فصلی که گذشت میپردازیم.

ادامه مطلب

شواین‌اشتایگر: وضعیت زمین چمن فاجعه‌انگیز بود

 

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،باستین شواین اشتایگر هافبک بازی‌ساز تیم فوتبال بایرن‌مونیخ اعتقاد دارد که در کنار اشتباهات فردی کیفیت زمین مسابقه نیز در حدی بود که برای یارانش ایجاد مشکل کرد.

ادامه مطلب

مانوئل نویر: با یک پاس نابجا ، باعث شکست تیم شدم


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم بایرن مونیخ در دیدار نخست دور برگشت بوندسلیگا ، با نتیجۀ سنگین 3 بر 1 مغلوب تیم مونشن گلادباخ شد. نظرات مانوئل نویر ، شواینی و سرمربی گلادباخ را می توانید در ادامۀ مطلب مشاهده نمایید.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 ... 22 >>