X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


آیا لواندوفسکی واقعا خواهان رفتن به رئال است؟

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، شایعه ی پیوستن به رئال مادرید چندسالیست که پیرامون مهاجم لهستانی بایرن به گوش می رسد.  
رابرت لواندوفسکی که با رد پیشنهاد تیم های بزرگی همچون رئال تصمیم گرفت از دورتموند به بایرن بیاید، گویا اکنون بدنبال رفتن به باشگاه متمول اسپانیایی است.

لواندوفسکی نارضایتی اش از حضور در بایرن را طی دو مقطع نشان داد.نخست پایان فصل قبل که او و مدیر برنامه های سابقش صراحتا اعلام کردند که بازیکنان و هم تیمی های این بازیکن مقصر آقای گل نشدن لوا بودند و دیگری زمانی بود که مهاجم لهستانی بایرن از سیاست های خرید بازیکن بایرن انتقاد کرد و از سران تیم خواست تا برای موفقیت در اروپا ستاره های گران قیمت جذب کنند.

جدیدترین فعالیت شبهه برانگیز لوا تعویض مدیربرنامه هایش با شخصی بود که یدی طولا در ترانسفر بازیکنان مهم و بزرگ دنیا در سالیان اخیر داشته است و خیلی  ها جذب وی توسط لواندوفسکی را برای متقاعد کردن بایرن به فروش او نسبت دادند.

اگرچه لوا قراردادش را تمدید کرد و در مصاحبه های اخیرش این شایعات را خنده دار توصیف کرد، اما سکوت مدیران بایرن نشان یم دهد که آن ها از علاقه ی مهاجمشان به رفتن به برنابئو آگاهی دارند و شاید افزایش سن این بازیکن آن ها را مجاب به این انتقال کند.

مسئله ی دیگر خامس رودریگز می باشد که درخششش در بایرن با مبود بازیکن در رئال همراه شده و گفته می شود هر دو باشگاه بایرن و رئال حق خود را برای خرید و یا بازگشت این بازیکن محفوظ می دانند و شاید با پایان یافتن قرارداد دو ساله ی خامس بحث و جدالی بین مدیران دو باشگاه که همواره رابطه ی خوبی در خرید و فروش بازیکن با هم داشته اند شکل بگیرد.

از این رو گمان می شود بایرن خامس را بعنوان بخشی از مبلغ 150 میلیون یورویی لوا از رئال جذب کند.

گفتنیست پیش تر یوپ هینکس نیز احتمال رفتن لوا از بایرن را کم دانسته بود و اعلام کرده بود که مدیرانتیم بازیکنی که برایشان مفید باشد را نگه خواهند داشت.

با این حال تا اتمام فصل و شروع نقل و انتقالات نمی توان با جدیت در مورد هیچ جنبه ای از این ماجرا سخن گفت و نقل و انتقالات اروپا در سالیان اخیر نشان می دهد که بروز هر نوع اتفاقی کاملا شدنی و ممکن می باشد!

منبع

دیدگاه های این نوشته : 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
[حذف مشخصات]
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد