X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


آلابا: از دست دادن لام و آلونسو تاثیر گذار خواهد بود؛ رویای ما قهرمانی در اروپاست

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدافع اتریشی بایرن مونیخ می گوید که مصمم هستند تا در این فصل به موفقیت های مهمی برسند.  

داوید آلابا، مدافع چپ 25 ساله اتریشی بایرن مونیخ در مصاحبه اختصاصی با مجله فور فور تو در خصوص بازنشستگی فیلیپ لام و ژابی آلونسو صحبت کرد:

“البته که از دست دادن فیلیپ لام و ژابی آلونسو روی تیم تاثیر خواهد گذاشت. آن ها بازیکنانی کلاس جهانی بودند که اهمیت زیادی برای تیم داشتند. شما می پرسید که چگونه آن ها را جایگزین خواهیم کرد؟ اما ما تیمی قدرتمند داریم و برای دستیابی به موفقیت مصمم هستیم. بازیکنانی در تیم داریم که می توانند در چندین پست بازی کنند و بنابر این همه می توانند در پر کردن جای خالی ژابی و فیلیپ کمک کنند. بازیکنان خوب زیادی داریم که می توانند تیم را رهبری کنند و وقتی این موضوع با ذهنیت برنده بایرن مونیخ همراه شود، آن گاه فرصت این را داریم که عالی عمل کنیم.
 

داوید آلابا در خصوص قهرمانی مجدد در لیگ قهرمانان اروپا گفت:

“قهرمانی دوباره در لیگ قهرمانان اروپا یک رویای بزرگ برای من است و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا چیزی است که کل تیم می خواهند به آن دست یابند. ما برای رسیدن به این هدف در این مسابقات بسیار خوب کار خواهیم کرد. اگر می خواهید تا قهرمان اروپا شوید، باید بهترین تیم های اروپا را شکست دهید. این کار آسان نیست اما ما می خواهیم تا رویای خود را به حقیقت تبدیل کنیم. 
 

منبع

دیدگاه های این نوشته : 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
[حذف مشخصات]
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد