X
تبلیغات
رایتل

وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


آنچلوتی: عصبانی نیستم ولی باید تغییر کنیم؛ تمرینات ویژه برای رناتو سانچز

تمرینات کارلو آنچلوتی برای شوت زنی، دفاع و تمرین ویژه برای رناتو سانچر به خاطر نمایش بهتر و جنگندگی بیشتر او در میانه زمین. 

 

به گزارشBild، باواریایی ها پس از تساوی برابر فرانکفورت سومین بازی است که نمی توانند پیروز میدان باشند و در هفته جاری بازی مهم برابر آیندهوون را در خانه خواهند داشت   از این رو کارلو آنچلوتی در نخستین تمرین پس از بازی فرانکفورت تمرینات سختی را پیش رو گرفته است وبا توجه به شرایط فعلی بایرن مشخص است آنها از شرایط خوب خود فاصله گرفته اند و سرمربی ایتالیایی تیم به نظر می رسد جدیت بیشتری از بازیکنان خود انتظار دارد.

گواردیولا در شروع کار خود در فصل 2014-2013 در مقایسه با کارلو آنچلوتی شرایط بهتری را تجربه می کرد پپ گواردیلا در بازی هفتم خود موفق به کسب 19 امتیاز شده بود در حالی که آنچلوتی تا به این جای کار 17 امتیاز کسب کرده است و دلیل این موضوع هم کسب تساوی برابر فرانکفورت یا تساوی برابر کلن در خانه می تواند باشد، البته به تنهایی این آمار دلیل درستی برای مقایسه نیست چرا که باید در نهایت در وطول فصل عملکرد دو مربی را در نظر گرفت.

متس هوملس در مورد تساوی تیم خود در برابر فرانکفورت می گوید:

” این شرایط زیاد طول نخواهد کشید، ما اکنون مشکلات تیم خود را به خوبی می دانیم
 “

 

آرین روبن:

” این آنچیزی نیست که از بایرن انتظار می رود و انتقاد از کل تیم است نه یک بازیکن
 “

 

با وجود اینکه به نظر می رسد آنچلوتی آرام به مربی سخت گیر اکنون تبدیل شده است سرمربی باواریایی ها معتقد است اینگونه نیست و تنها هدفش آماده سازی تیم برای بازی برابر آیندهوون است.

” من هنوز آرام هستم و نسیت به بازیکنانم عصبانی نیستم، ولی باید تغییر کنیم و آماده دیدار با آیندهوون شویم
 “

منبع

برچسب‌ها: کارلو آنچلوتی
دیدگاه های این نوشته : 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
[حذف مشخصات]
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد